Bemutatkozás

A Szkíta Sportegyesület 2017-ben alakult azon célból ,hogy egészséges életmódot és olyan mozgás kultúrát tanítson az arra igényt tartó embereknek amellyel életminőségükben nagymértékű javulást idézhetnek elő.

A Grappling-Jiu-jitsu szakág Száz Richárd okleveles sportedző és fekete öves Brazil-Jiu-jitsu mester irányítása alatt folyik az egyesület budapesti edzőtermében.

Itt bárki kortól és nemtől függetlenül megismerkedhet akár hobbi szinten, akár versenyzőként is ezen sportágakkal.

Mára már több országos bajnokunk is van, úgy gyerek mint felnőtt kategóriákban. Havi rendszerességgel látogatunk grappling és jiu-jitsu versenyeket úgy idehaza mint külföldön.

Fő célunk olyan életmódra való nevelés mely az ifjúságot egy egészséges, tisztességes egyenes  életútra irányítja, megóvva a mai kor társadalmi veszélyeitől.