November 23-án szegedre látogattunk az őszi grappling bajnokságra.

Csapatunkat 3 fő képviselte ez alkalommal. Zöldesi József 50 kg-ban GI és NOGI versenyszámban, Kutas Krisztián NOGI 66 kg-ban, valamint első alkalommal lépett tatamira színeinkben Gábor Áron, aki 55 és 60 kg-ban is elindult GI és NOGI versenyszámokban is.

Mindhárom versenyző aranyérmet szerzett valamennyi versenyszámban amiben csak elindultak.

Hatalmas gratuláció illeti meg őket.

A rendezvénnyel egy időben került megrendezésre a HMMAF szervezet Amatőr MMA versenye is amelyre Kutas Krisztián szintén benevezett. A három menetes mérkőzés nagyon izgalmasra sikeredett és bár Krisztián pontozással alul maradt ellenfelével szemben, mégis elmondhatjuk hogy sikeres volt részéről ezen szereplés mivel remekül helyt állt, így bemutatkozhatott a hazai MMA rendezői,szervezői és  versenyzői előtt.